>
1
Doğum Günü
Doğum Günü
En özel günlerinizden biri olan doğum gününüzde Salihlim Organizasyon, sizlere bu özel günler için doğum günü süslemeleri, doğum günü animasyonları, doğum günü partisi eğlenceleri konusunda isteklerinize ve bütçenize yönelik kaliteli ve ekonomik çözümler sunar. İşte doğum günü organizasyonu hizmetlerimizden bazıları;

Doğum günü organizasyonu için süsleme:
 Genel doğum günü süslemesi, ev, kreş, cafe, restaurant, vb. kutlama alanlarının doğum günü partisi konseptine uygun süsler, balon, doğum günü yazıları, doğum günü süsleri ve çeşitli materyaller ile süslenmesi.

Sürpriz doğum günü partileri: Sevdiklerinizi şaşırtmak ve mutlu etmek istiyorsanız, doğum günü için kostümlü sürpriz hediye servisi ve süsleme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Çocuk doğum günü partisi organizasyonları: Kız çocuğu doğum günü partisi organizasyonlarında süsleme ve eğlencelerde daha çok kız çocuklarına yönelik uygulamalar yapılır. Erkek çocuğu doğum partisi organizasyonlarında ise erkek çocuklara yönelik uygulamalara ağırlık verilir. Hatıra çerçevesinden isim bannerine kadar biz yanınızdayız.

Doğum günü organizasyonu için animasyon hizmetleri: Çocuk doğum günü partileri için palyaço ve kostümlü karakterler (Örümcek Adam, Batman, Pamuk Prenses, Superman, Micky Mouse, Sünger Bop, Tom & Jerry, Bugs Bunny vb). Kostümlü animatör tarafından yarışmalar, oyunlar, danslar, yüz boyaması ve sosis balon dağıtılmasından oluşan animasyon hizmeti. Kız çocuğu doğum günü organizasyonları için kız çocuklarına uygun kostümlü animatörleri seçebilirsiniz. Erkek çocuğu doğum günü partisi içinse erkek çocuğuna yönelik kostümlü animatör seçebilirsiniz.

Yetişkin doğum günü organizasyonları: Sevdiklerinizi sürpriz doğum günü partileri ile sevindirmek, unutamayacakları bir gün yaşatmak istemez misiniz? Sürpriz doğum günü hediye servisi veya süslemeler ile onları şaşırtıp mutlu etmek istiyorsanız talepleriniz doğrultusunda hizmetinizdeyiz.
 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- Açılış Organizasyonları
- Tabela Reklamcılık
- Süslemeler
- Sünnet Organizasyonu
- Sevgililer Günü Organizasyonları
- Parti - Eğlence & Özel Gün Organizasyonları
- Palyaço Servisi
- Broşür El İlanı Dağıtımı
- Düğün Organizasyonu
- Kurumsal Organizasyonlar
- Firma Rehberi Haber Sitesi
- Balon Süslemeleri
- Kına Organizasyonu
 
 
Pro WEB