>
1
Hakkımızda

Salihlim Organizasyon olarak 2012 yılından bu yana organizasyon ve tanıtım sektöründe başarılı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Güven, istikrar ve güler yüz politikamız ile her zaman müşterilerimizin yanında olmayı prensip olarak benimsedik.

Salihlim Organizasyon ekibi başarının anahtarını güven vererek yakaladı. Hizmet sektöründe yaptığımız işler başarımızın göstergesi olarak gösterilmektedir.

Salihlim Organizasyon; Doğum Günü, Sünnet, Kına, Organizasyon, Broşür Dağıtımı, Açılış, Tanıtım, Davet, Hediye Servisi, çeşitli organizasyonlara imza atmış ayrıca; müşteri memnuniyetinden ödün vermeden ve uygun rakamlarla müşterileri kitlesine ulaşmıştır.
Bünyesinde www.salihlim.com & www.salihlifirmalari.com & Salihlim Ajans - Reklam - Organizasyon bulunmaktadır. Gün geçtikçe büyüyen portföyüyle Salihli ve çevresi başta olmak üzere Ege bölgesinde başarılı hizmetlerine devam etmektedir.

Yüksek kalite anlayışı ile her geçen gün sizlere daha iyi hizmet verebilmenin gayreti içerisindedir. Yaşamınızdaki en önemli günü unutulmaz kılmak için çalışan ekibimiz, Yapılacak organizasyon ile ilgili A ‘dan Z’ ye tüm detayları planlayıp, uygulamasını yapmaktadır.

Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz düğün organizasyonu, nişan organizasyonu, kına organizasyonları, şirket ve kurumsal organizasyonlar, sünnet organizasyonu, doğum günü partileri, süsleme organizasyonu, açılış organizasyonu ve fuar organizasyonu gibi aklınıza gelebilecek tüm organizasyon çeşitlerinde sizlere gerek teknik donanım, gerekse çalışacak personel açısından her türlü hizmeti sunmaktadır.

Misyonumuz

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir firma olmak.
2012 Yılından itibaren organizasyon sektöründe hizmet vermeye başlayan firmamız bilgi ve birikimlerini siz değerli müşterilerimize kalite olarak yansıtmaktadır. Vizyonu ve misyonu kalite , yenilik, sıradışılık olan firmamız sorunsuz hizmet politikasını kendine ilke edinmiştir. Güleryüzlü hizmet, kalite ve şıklık ve profeyonel ekibimizle her zaman organizasyonlarınızda yanınızdayız.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, firma olarak hizmetlerimiz ve sunumlarımız içerisindeki çeşitliliği artırmaktır. Yenilikler üretmek, temel değerlerimizden birisidir. Uzmanlığımızla müşterilerimize çeşitli çözümler sunduğumuzu belirtiriz. Bu aynı zamanda mükemmelliğe olan bağlılığımızın bir göstergesidir.
En yüksek etik değerlerle en yüksek performansı sağlamak için vizyonumuz, değerlerimiz ve ilkelerimizi iş hayatımızdaki günlük kararlarımıza entegre etmeliyiz. Bunu tam olarak hayata geçirebilmek için dikkatli şekilde düşünmeli, iş arkadaşlarımız ve liderlerimizle sıkça görüşmeliyiz. Bu şekilde uzun süreli başarı elde ederken, beraberinde en yüksek performansı da sağlayabiliriz.

 
 
Pro WEB